MILITARY DEATH MARCH po pátééééééé

Extrémní dálkový pochod MILITARY DEATH MARCH se dočkal svého jubilea. Letos budou všichni ti, kteří chtějí poznat co v nich skutečně je, překonávat šumavské vrcholky již po páté.

Letošní rok bude ve znamení oslav již pátého pokračování, proto zůstanou základní věci při starém. Opět jsou pro Vás připraveny 2 kategorie a 1 jejich kombinace. Těšit se tedy můžete na trasy dlouhé 30, 74 a 104 km.

Kategorie EXTREME nabízí zcela jiný pohled na dosud pořádané pochody na našem území. Jako první nabízí start v nočních hodinách a možnost volby vlastní trasy. Je na každém účastníkovi jakou trasu a strategii zvolí, duležité je pouze projít všemi kontrolními stanovišti ve stanoveném čase. Odhadovaná délka trasy v této kategorii je 74 km.

Kategorie WALKING je určena především pro ty, kteří chtějí uctít památku obětí pochodu smrti roku 1945, ale délka trasy prevyšující 74 km je pro ně dlouhá. Tato trasa bude meřit přibližně 30km a je tedy vhodná pro většinu účastníků.

Kdo by měl pocit, že pro 30 nebo 74 km nemá cenu nás navštívit, může zvolit kombinaci těchto dvou tras a zdolat tak v kategorii EXTREME WALKER trasu dlouhou 104 km. V letošním roce je pro tuto volbu připravena samostatná kategorie, kde si pouze zvolíte o jaký typ kovu máte zájem.

Pro ty z Vás, kteří se chtějí zúčastnit, ale nejsou sběrateli medailí, je připravena možnost DOPROVOD. Jako doprovod budete oficiálně vedeni jako absolventi dané kategorie. Účastnický příspěvek je samozřejmě výrazně nižší, avšak jako každý jiný účastník, přispějete stejnou částkou na obnovu hrobů hřbitova Volary. Tato možnost se hodí především pro partnery, partnerky a děti, kteří se chtějí aktivně připojit ke vzpomínce na oběti z druhé světové války.


..:: Seber i ty odvahu a ukaž, že na to máš ::..


Určení pochodu:
Pro všechny, kterým není pohyb cizí a chtějí ukázat, co v nich je
Civilisté, vojáci, policisté, hasiči, děti, senioři ... prostě KDOKOLIV

Místo konání pochodu:
autokemp VODNÍK, Vimperk - Mapa

Datum konání:
6. - 8. dubna 2018
!! Registrace   U K O N Č E N A  !!

Kategorie:
EXTREME - bez povinné trasy, cca 74 km, nutné ujít do 24 hodin
WALKING - stanovená trasa dlouhá 30 km
EXTREME WALKER - více než 100 km, kombinace extreme a walking
DOPROVOD - bez nároku na medaili
Kemp:
Bezplatné parkování a stavění stanů
Informace o možnostech ubytování v MENU Organizační pokyny

Strava:
Zajištuje si každý účastník sám
Každý účastník kategorie EXTREME, WALKING, EXTREME WALKER nebo DOPROVOD obdrží startovní balíček s občerstvením
(energy drink, energy tyčinka, ovoce)

Na kontrolních stanovištích EXTREME bude k dispozici voda a občerstvení
(Volary - polévka, Husinec - ovoce)

V prostorách startu, cíle bude zajišten stánek s občerstvením
Možnost objednání SOBOTNÍ a NEDĚLNÍ snídaně

Po celý víkend bude v prostorách kempu VODNÍK připraveno zastřešené posezení a oslava pro všechny přeživšíVšechny CP na trase EXTREME budou zastrešené s možností občerstvit se
TEPLÝM nápojem